| Licurici_1572 a întrebat:

Pana azi un baiat dragut se dadea la mine adica ma lua in brate cand treceam pe langa el.Prietena de-a mea pe care o credeam cea mai buna imi tot spunea vorbe cum ca daca vrei sa fi cu el trebuie sa ii areti p***a si etc.Astazi mergand cu acea fata in curtea scolii a venit si a luat-o pe ea in brate.As vrea sa fiu cand trec pe langa el indiferenta dar uite ca acum m-am indragostit si nu stiu ce sa fac. Oare i-o fi spus prt mea ceva? Daca da, ce sa fachappyHellphappy

3 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Doamne... ce prietena ai si tu... uita-l si pe el dar si pe aia

| cucu a răspuns:

Uita`l pe el si pe prietena ta impushco

| teroristu_7134 a răspuns:

Nu. cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti si sa ii faci un sex oral