| AndreeaCarina96 a întrebat:

Parerea voastra conteaza. In urama cu 3 luni am cunoscut pe internet un italian. Am ajuns sa tin la el intr-un mod deosebit, chiar daca distanta ne desparte. Obisnuiam sa vorbim ore intregi pe facebook, la telefon, ne faceam declaratii de dragoste. Intr-o zi s-a suparat crezand ca eu il insel cu altcineva, aici, in tara, si m-a sters din lista de prieteni, nemaidand nicun semn de aproximativ o saptamana. Tin sa mentionez ca a mai avut crize de gelozie, se supara si nu-mi mai raspundea la msj, dar tot el m-a cautat. Eu pe data de 25 februarie plec in Italia, si cu siguranta am sa-l intalnesc acolo. Voi ce credeti, acest barbat ma iubeste? Probabil el si-a pierdut speranta crezand ca eu il mint ca ma duc la el. Sa stiti ca era gelos daca vorbeam cu alti baieti. Credeti ca v-a mai vorbi cu mine atunci cand voi ajunge la el? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Buna Andreea! big grin
hmmm. Daca m-ai intreba pe mine, personal, de "relatiile" virtuale, ti-as spune ca nu cred in ele. Nu au nici un viitor. Si da, va mai vorbi, parerea mea. Ca doar tu ai zis ca tot el te cauta dupa ce va certati.
Oricum, mare atentie. Cum ti-am zis, nu am mare incredere in persoanele de pe net. :*

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca e insurat,nu va mai vorbi cu tine,de obicei sunt foarte geloase persoanele care inseala buna credinta a celuilalt.
Si din ce ne spui,el este foarte gelos.
Dar ma uimeste intrebarea pe care o pui aici,daca va mai vorbi cu tine, nu te intrebi daca nu cumva e vreun psihopat, vreun violator in serie, vreun lupusor cu masca de oaie blanda care si-a facut o meserie din a trai senzatii tari pe net!
S-au intamplat atatea, ai mare grija si fii mai realista ca sa nu ai surprize total neplacute!

| CoquineNoire a răspuns:

Buna ziua, domnul este pacient la spitalul nostru de psihiatrie.
sufera de gelozie acuta, si a ajuns in camasa de forta.
a fost cuminte o perioada, si i-am dat voie sa foloseasca netul, si implicit sa converseze cu lumea.
desigur, primeste si musafiri daca vii aici, dar va fi legat.
va asteptam cu mare placere.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu cred că te iubește dar nu știe cum să îți zică!

| Alcyon a răspuns:

Sunt confuza? Pana la urma ce varsta ai? 18 sau 27, ca e o mica mare diferenta.

Revenind la intrebarea ta, vorbesti despre relatia asta virtuala, ca si cum ar fi una reala. Tind sa cred ca mai degraba ai 18 ani, fiindca o femeie cu experienta nu s-ar fi entuziasmat asa. Cine stie ce-o fi cu tipul ala, ca-ti face scene de gelozie, cand nici macar nu te cunoaste! Poate-o fi insurat si a gasit o noua forma de divertisment. Multi barbati insurati isi creeazi identitati false pe internet, din plictiseala.

| unknøwn a răspuns:

Cred că glumeşti.
Ori asta ori... îţi plac iluziile frumoase.

| Borsko a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......exuale-cu/

esti 100% sigura ca ai 18 ani si ca pe 25 te duci in Italia la ala?

| ZambetDeGheata a răspuns:

Te duci la el? Sper ca nu te duci DOAR pentru el! Cati ani ai? Chiar crezi ca e o relatie adevarata? Si de ce nu vine el la tine? Nu tu esti fata?

| AndreeaCarina96 explică (pentru ZambetDeGheata):

Am 27, si nu ma duc numai pentru el, ma duc sa lucrez.