| BlackCat2310 a întrebat:

Buna, pe 21 sau pe 22 aprilie am avut un act sexual protejat dar baiatul nu era sigur daca s-a spart prezervativul sau nu, si a dat drumu dupa ce a scos penisul, am luat o pastila escapelle si pe 28 mi-a venit ciclu, mie normal imi vine pe 11-12, si inca nu mi-a venit ciclu, e vreo sansa sa fiu gravida?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu îți mai amintești ziua în care ai făcut sex, e clar : te-ai îmbătat bine. E cu ochi!

| BlackCat2310 explică (pentru anonim_4396):

Nu a fost la stare de betie, mi am intrebat acum prietenul ca nu mai stiam sigur data, si mi-a spus ca 23