| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Pe 3 trebuie sa plec la mare, in vacanta si nu as vrea sa am surpriza sa imi vina(inainte cu 1-2 zile) sau in timpul vacantei ciclul
De obicei imi vine in primele saptamani din luna
Ce pot face sa scap de ciclu inainte sau in timpul sejurului(de 5 zile)sau unde pot ascunde ob-urile de mama mea(ea nefiind de acord cu ele, dar sta in camera separata insa presupun ca am avea o singura valiza)?
Multumesc,

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De menstruatia nu scapi

| kandaraki a răspuns:

Iti iei chiloti rosii si gata.
te vei scalda in mare si va fi Marea ROsie!

| Andreisorescu a răspuns:

Pai poti sa ii zici mamei tale ca vrei sa iti mai iei cativa chiloti si niste maieuri intr-un ruxac si pui acolo so OB-urile cat despre opritul ciclului e imposibi.Mult noroc vacanta placuta