| Mihaela84_5882 a întrebat:

Pe data de 28 august am avut un contact sexual, mi-a venit menstruatia... insa de o saptamana ma dor sani (ceva mai tare cel stang) si am ameteli. Am facut 2 teste...ambele negative. Care sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aşa cum spunea şi mona : ar TREBUI să-ţi vină menstruaţia!

Durerile de sâni reprezintă simptome premenstruale, care apar cu 3-7 zile ( sau mai RAR, chiar cu 10 zile ) ÎNAINTE de a veni menstra!

Cred că săptămâna ce urmează îţi va veni.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa iti vina ciclu, suntem in 7 oct si ar fi trebuit sa iti vina

| Maaryyneelaa a răspuns:

Luna asta(octombrie) ti-a venit ciclul?

| Mihaela84_5882 explică (pentru Maaryyneelaa):

Sfarsitul lunii august - inceputul lunii septembrie

| AlecutzaAle a răspuns:

Cred ca te dor sanii din cauza hormonilor, mai ales ca ai zis ca ti-au iesit testele negative nu cred ca este vreo problema

| Mihaela84_5882 explică:

Multumesc