| Iuliabarbu a întrebat:

Bună. Pe data de 28 iulie mi-a venit menstruația după o întârziere de 12 zile. Astăzi, vad că am o scurgere maronie spre negru chiar... oare sa îmi apară o noua menstruație? Pe calendar îmi arată că ar fi trebuit să am ciclul pe 27... Oare ce este
Contact sexual am avut ultima dată pe 7 iunie, protejat, iar de atunci mi-a venit menstruația de doua ori. Nu cred că este vorba de o sarcina, dar totuși oare ce să fie

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa naibii calendarul ala ca nu te ajuta la nimic, fiindca tu ai cilul de tip NEREGULAT care nu va veni niciodata dupa vreo aplicatie sau calendar, fiindca NU este posibil asa ceva.