| andri22 a întrebat:

pe voi va are sufletul cand va indragostiti de o persoana mai in varsta decat dumneavoastra si nu aveti curajul sa ii spuneti, ce credeti in legatura cu asta?:*ce sentimete aveti?

Răspuns Câştigător
| Buresbista123 a răspuns:

Nu ma arde ceea ce nu exista, poate inima da, dar daca esti in situatia de mai sus, gandeste te cum o sa fii peste 5-10 ani cand o sa te gandesti la momentul asta cand ai fi avut ocazia sa i spui ce simti si nu ai facut-o...

| Buresbista123 a răspuns (pentru Buresbista123):

Ce treaba are cu categoria religie totusi?

7 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Pune-o la dragoste si sex si o sa ai mai multe ajutoare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce fel de dragoste este, daca este o dragoste adolescentina o sa treaca, dar daca e ceva serios atunci varsta prea putin conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai idragostit de profa di sport ma? spune-i frate care e treaba.cine stie cum da norocul peste ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,multi confunda dragostea, cu atractia, adica si eu aveam genul asta de atractie pentru dirigalaughing, dar faceam distict diferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E grele sebasule, fiindca la profele de care-mi placeau, invatam bine, da la celelalte trageam de un 5 sa trec clasa.de pilda pe profa de mate, o uram dea dreptul.cred ca si ea pi mini.

| SwQy a răspuns:

Ia-te dupa principiul asta "Iubirea nu are varsta"!
sper ca am fost de folos.