| TeeaBaang a întrebat:

Pentru a ma place un baiat, trebuie sa fiu exact ca el? Ma refer la stilul vestimentar, comportamentul, genurile muzicale...Am nevoie urgent de un raspuns! Categoric funda!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa-l copiezi, ci doar sa gasesti lucruri in comun pe care le aveti...
Nu trebuie sa te schimbi drastic pentru un baiat, daca va placeti amandoi ar trebui sa te accepte asa cum esti.
E important ca tu sa fii naturala, sa ai simtul umorului happy
Succes! :*

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Se spune ca contrariile se atrag dar eu nu cred asta.Te intelegi mult mai bine atunci cand aveti preocupari comune, gusturi comune.Desigur, acestea trebuie sa vina de la sine, sa nu fortezi nimic doar de dragul de a-l tine langa tine, pentru ca intr-o zi obosesti si strici totul.

| Angelique a răspuns:

Nu trebuie sa fi ca el! Daca chiar te place, atunci ii place ceea ce esti tu de adevarat si nu ce ai copiat de la eltongue

| BlackButterflyT3o a răspuns:

Hey! Asa ziceam si eu prima data dar nu nu trebuie el trebuie sa te placa asa cum estiwinking

| ignore a răspuns:

Trebuie sa ai lucruri in comune cu el.nu sa te schimbi ca sa fi ca el.gaseste pe cineva care e ca tinehappy

| LuckForMeAgain a răspuns:

NU gandesti de loc bine :*
Daca e pana acolo nu trebuie sa fi ca el trebuie sa fi cum ii place lui sa fi pricepi :*? dar oricum nu conteaza pentru ca trebuie sa te placa asa cum esti >big grin