| nuamnume_1273 a întrebat:

pentru cei ce au sims! mi-am reinstalat din nou si acum nu pot sa vad prin pereti cum vedeam inainte ...desi erau pereti ma apropiam si disparea si puteam vedea toata casa...asa:http://www.youtube.com/user/Shadowk14#p/u/46/UBIzNzunB6Y

cum fac sa fie din nou asa?

Răspuns Câştigător
| andreicod a răspuns:

Buna! e o setare la walls, o ai in stanga jos deasupra ceasului, unde e cercul ala cu stanga dreapta sus jos si plus minus. sunt 3 tipuri de pereti mici desenati acolo. unii sunt intregi (sunt desenati ca un cub), unii sunt cum aveai tu inainte (e desenata o jumatate de perete) si mai sunt unii care lipsesc (se vad doar pragurile dintre camere). alegi de acolo optiunea care te intereseaza.