| maryse_9270 a întrebat:

pentru cine a vazut filmul "Interview with the vampire", cu Brad Pitt si Tom Cruise, am doua intrebari: 1. Am citit si eu cateva articole in care era vorba despre acest film, din ce am dedus eu Lestat il iubea pe Louis, asta ar zice mai multi, dar nu suntem siguri. Lestat chiar era gay si il dorea pe Louis, eu asta m-am intrebat si prima oara cand am vazut filmul deoarece la sfarsitul filmului Lestat zice: "Si cu cat ma respingeai mai mult cu atat te doream mai mult, nimeni nu-mi putea rezista, nici macar tu, dar ai incercat Louis."
2. Claudia si Louis aveau o relatie (adica iubit si iubita)?
Funda raspunsului care ma lamureste! (sorry categorie)

5 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Cred cai 2 ore in viata ta in care poti urmari filmul.

| Ofiintă a răspuns:

NU te saturi si uh sa postezi de a nu stiu cata oara aceasti intrebare
Cauta pe net filmul si uitate

| DiamondEyes a răspuns:

1.Mai probabil thinking 30% cred ca da big grin
oricum Louis nu era gay laughing
2. Nu cred ca cei 2 erau iubiti pentru ca Louis nu o putea vedea decat ca pe o prietena... doar era copil forever big grin
oricum sentimentele lui erau foarte profunde pentru ea (parerea mea )

| maryse_9270 explică:

Pay cum sa-ti zic eu tie...Am vazut filmul, iar in urma filmului au ramas multe intrebari

| DIutsickMikBombonik a răspuns:

Eu nu asa am inteles.
1.Nu! No way. Lestat maybe, dar Louis sigur nu.
2. Nu`mi amintesc cine e claudia.Aia mica?