| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Buna
pentru inceput va multumesc enorm celor care mi-au raspuns la intrebarea anterioara si mi-au dat sfaturi
ok dau funda si de data asta
cei mai multi mai sfatuit sa vorbesc cu el
ok am vorbit cu el si l-am intrebat daca imi ascunde ceva el a zis ca nu si nu stiu dc am impresia asta
eu tot simt ca imi ascunde ceva si nu vrea sa-mi zic pentru ca nu are curajul ca cica ma duc si ma omor dupa aia laughinglaughinglaughinglaughing nu as face asa ceva pentru un baiat laughing dar nah...
apoi i-am zis ca prietenii mei au zis ca are pe alta si ca eu nu cred asa ceva adica pur si simplu nu pot sa cred el nu ar fi asa sadsadsadsadsadsad
adica toti baietii se dadeau la mine si eu l-am ales pe el erau baietii de milioane de ori mai frumoshi dar l-am ales pe el si nu stiu dc at wits' end crying
acum nu mai vorbeste cu mine nici pe mess nici la telefon sadsad si nu stiu ce sa-i spun ca sa-mi zic adevarul oricare ar fi ala sad sad
voi ce ma sfatuiti sa fac?crying tinand cont ca il iubesc mult!
as vrea sa stiu si eu daca are curajul sa ma insele cu alta daca poate sa fac asa ceva...cryingcrying
daca puteti niste sfaturi din partea fetelor si baietzilor sad
va multumesc foarte frumos pentru raspunsurile si sfaturile acordate!

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ai rabdare. Mai devreme sau mai tarziu intotdeauna adevarul iese la iveala!

| lyrics a răspuns:

Deci.
lasa-l in pace.
nu-l mai cauta.
intr-o relatie exista eforturi din partea a 2a persoane.
dar aici, numai tu tragi de relatia asta
si el nu face nimic.
lasa-l in pace.sa te caute el.nu-i mai spune nimic.
stiu ca e greu, f greu... dar altceva nu stiu.
eu asa as face. cel putin as incerca
daca trece o saptamana si nu vb
e clar.
ii zici ca mai bine ar fi sa va despartiti ca ceea ce este intre voi, nu e o relatie.
:*

| rosto a răspuns:

Daca incepi sa il stresezi cu banuieli din astea, o sa i se taie si lui, sa stii. Lasa lucrurile sa decurga de la sine, nu le grabi; in final tot acolo se va ajunge daca e sa fie. happy

| felinadenoapte18 a răspuns:

1eu sa zice sa il pui fata in fata cu cei care tiau zis ca el te inseala
2sau sa ii zici ca il iubeste si a se uite in ochii tai si sati zica ca nu te inseala
3daca nu se uita in ohii tai si nu are curaj poate sa deina realitate ce iti zic ceilalati despre ei

iti urez mult noroc!