| anonim_4396 a întrebat:

Bunabatting eyelashes. Peste o saptamana implinesc 18 ani (am majoratu). Si am o mica problema, nu stiu in ce sa ma imbrac m-am gandit la o rochita dar nu prea stiu ce model sa imi aleg, ma puteti ajuta si pe mine va rog urgent!
Psss

Răspuns Câştigător
| scarletjo a răspuns:

Depinde unde iti faci majoratul.Pentru a putea alege o rochita potrivita este important sa stii ce te avantajeaza(sa iti cunosti defectele, pentru a le putea masca si pune in evidenta atuurile tale fizice).Daca ai sanii mari opteaza pentru un decolteu generos, daca ai sanii mici poti opta pentru o rochita care sa iti puna in evidenta fundul picioarele. Opteaza pentru o rochita intr-o culoare/culori vesele. Sfatul meu este sa nu alegi o rochita de pe internet deoarece nu o poti proba si nu stii daca te avantajeaza.La multi ani! Petrecere frumoasa!

7 răspunsuri:
| Iulia26 a răspuns:

Intra pe StarShiners si inspira-te! Uite linkul:
http://www.starshiners.com/ro/rochii

Bafta:>:>!

| Elsenior a răspuns:

Daca esti din constanta sper ca ma inviti si pe mine nu? big grin
da-mi un add : djcobra88 happy

| Nicoleta1621 a răspuns:

IntradevAar este o zi speciala si trebuie sa arati minuntat, iti poti lua pe rochita scurta mulata, sau una larguta prinsa cu o curea.si app la multi ani de pe acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ceva cit mai elegant dar si lejer, in care sa te simti bine si sa te misti in voie.La multi ani si mult noroc.

| DeeeutzaA a răspuns:

Pai in primul rand la multi ani si in al doile rand imbracate de exemplu cu o pereche de blugi si un tricou sau o bluzita ceva cat mai leje sper ca ti-am fost de folos plss fundita? ps: nu am niciuna