| DeDeniisaa a întrebat:

Plac un baiat de ceva timp a fost la mine am stat impreuna dar n-am facut nimic. Faza e ca-l plac destul de mult... dar el nu cred ca vrea o relatie sau ceva de genul. ma gandesc ca poate vrea doar s-o arda asa aiurea. :/ ce sa faaac? Ajutoor pls! :*
multumesc!

2 răspunsuri:
| tynna009 a răspuns:

Pai ar fi indicat ca sa nu il iei din prima, incepe prin ai fi o prietena buna, sa vina la tine sa iti spuna secretele, apoi incearca sa te apropii de el ceva in genu sa nu iti ascunda nimic, urmatorul pas ar fi sa te dai la el ( subtil) daca vezi ca nu merge lasa-l, fa'l sa te vrea sa te doreasca atragel, baietilor le place asta la innebunie. Sper sa fiti impreuna :*

| DeDeniisaa explică (pentru tynna009):

Nu vreau sa ma apropi prea mult de el ca prietena, nu vreau sa ma vada doar atat..si gen dupa sa zica ca nu vrea sa strice prietenia. Oricum o sa las timpul sa decida! multumesc! :*