| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
plac un tip care simt ca ma amageste.Nu stiu ce sa mai cred uneori atunci cand nu vreau sa il vad, sa aud de el, ca prin minune trebuie sa se intample ceva cu el. Uneori ma ignora, nu se uita la mine, este foarte rece, iar alte ori simt ca vrea sa se apropie de mine.Ca de exemplu am fost la ziua unei prietene si trebuia sa ne gasim un loc.Eu m-am asezat langa o fata, iar fata aceea plecase si el vine si se aseaza langa mine, dar era mai indepartat.Nu mi-a venit sa cred fiindca din atatea locuri libere, locuri libere langa cei mai buni prieteni a lui s-a asezat tocmai langa mine.Nu imi venea sa cred. A mai vrut sa stea langa mine si la masa, dar nu a avut cum sa stea acolo, in ciuda faptului ca putea sa stea langa prietenii lui.In alta zi clasa mea si clasa lui am fost in parc si trebuie sa sarim peste niste obstacole, iar mie imi era cam greu la fel si lui, dar el s-a dus in fata si m-a asteptat si pe mine ma incuraja ceva de genu:"ai grija", calcasem stramb si el se speriase si ma incuraja.Insa dupa toate acestea iar nu ma mai baga in seama.
Unii zic ca se pare ca tine la mine, dar eu nu cred fiindca chiar el a zis ca vorbeste doar cu fetele pe care le place, iar pe mine ma ignora de 1 an jumate, cand ma baga in seama nu vorbeste ci mai mult se joaca s-au este ingrijorat.
Deci dupa semnele pe care le da ar parea ca ma place, dar sunt oarecum nesigura fiindca o prietena mi-a zis ca el trebuia sa vorbeasca cu mine, sa faca ceva dar nu a facut nimic ma ignora in continuare,
Credeati a as putea avea vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Anahiteamo a răspuns:

Normal ca ai sanse. baiatu te place chiar daca te ignora si iti spune chestiile alea doar ca sa te necajeascaoh go on...ai grija. sper ca te.am ajutatwinking :*. acum nu il baga in seama si fa. te indiferenta ca si cum nu l.ai cunoaste. o sa vine el la tine...succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii mai sex