| reborn4x3 a întrebat:

Buna pls imi spuneti cate abdomene sa fac pe zi ca sa fac muschii la abdomen in cel putin o luna?(scuzati categoria)funda

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iWxM995gDDA

si mai gasesti acolo

5 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Cu tot respectul pentru tine, dar sincer nu vei reusi intr-o luna, totusi incearca ceea ce ti s-a dat la raspunsul anterior!

| MonterDoc a răspuns:

Incepe treptat e cel mai bine...(daca esti putin mai sportiva incepe cu 20 cel mai bine si adauga 5 pe zi si)(+Daca incepi de luni. Duminica adauga 10 in loc de 5)

Muschi abdomenului cres prin stimulare permanenta nu e de ajuns sa faci acelasi numar de exerciti in fiecare zi.big grin

Incearca si dupa da-mi fundita puppy dog eyes.winking

| george89 a răspuns:

Daca vrei intr-o luna, sa ai asa, fa cam 1000 de abdomene pe zi

| BubuLina999 a răspuns:

Multumesc:* si succes la sport:d

| TommyMiller a răspuns:

139,78 de abdomene zilnic iti vor scoate muschii in relief