| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Port ochelari si nici un baiat nu ma place! Si incep sa cred ca nu voi avea un iubit. Ce sa ma fac?

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Stai linistita, nu se uita dac ai ochelari sau nu... bine hai sa zicem ca daca ai niste ochelari ca a lui bunicu si nu-ti stau ok poate extrem de putin, insa stai linistita ca nu este nici pe departe un criteriu de alegere. Din poza vad ca esti foarte tanara asa ca stai linistia viata merge inainte si cand va fi sa fie va fi.

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu ochelarii sunt de vina ci coafura.

| Rukhsandra a răspuns:

Cati ani ai? Mai mult de 12 nu ai sigur...ai rabdare. O sa ai si tu iubitwinking

| devilll a răspuns:

O sa ai toate la timpul lor

| -=AleCS=- a răspuns:

Nu iti fa griji, o sa apara si "alesul" tau, si oricum exista optiunea de a inlocui ochelarii cu lentile de contact, multe persoane folosesc lentile

bafta

| Evaa a răspuns:

Atunci ar trebui sa-ti schimbi numele dp TPU.'frumusica' laughing

| Xtina_8376 a răspuns:

Poti fi sexy si cu ochelaribatting eyelashes acum eu nu stiu cati ani ai tu ca sa stiu ce sfaturi sa-ti dau laughing poti sa-ti aranjezi parul intr'un anumit fel, sa te machiezi chiar daca porti ochelari pentru ca ochii ies in evidenta oricum...totusi astept raspunsul cu varsta ta tongue

| eu_7509 a răspuns:

Poti sa iti pui lentile de contact

| anonima_4990 a răspuns:

Fa'ti lentile sau niste ochelari mai faini

funda?

| Kiduutza a răspuns:

Asa sunt si eu, eu port ochelari, si imi place de un baiat, de fapt de 2 baieti dar ei nu ma plac pe mine ca port ochelari, eu sunt frumoasa dar tot niciun baiat nu ma place si pe mine ma place un prost din scoala - unul Marian,nu-mi place de el,este rrom si tot vine prin spatele meu si imi da cu palma la fund, nu-mi place de el si nu cred ca ma va placea vreun baiat de care mi-ar placea si mie, eu am 12 ani...

| SsTar_7558 a răspuns:

Pai fa esti urata