| Rallu25 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca penisul a intrat foarte putin in vagin? dar nu si. a dat drumul sau chestii de genul.

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Nu, atata timp cat nu si-a dat drumul in tine happy. Stai linistita :*

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu nu vei ramane insarcinata din asa ceva

| Ina93 a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul nu poti sa ramai

| 1234abcd a răspuns:

Exista posibilitatea asta...ca sa fi sigura fa-ti un test de sarcina

| ghita1996 a răspuns:

Nu poti ramine insarcinata pina nu a dat drumu in tine, dar mai bine foloseste prezervativul sau culcate cu baieti mai seriosi care dovedesc la timp sasi scoata penisul