| Teodora1724 a întrebat:

Poti ramane insarcinata fara contact sexual? Nu am avut nici un prieten, in schimb ma masturbez cam odata la 3 zile. As putea fi insarcinata din cauza asta?

6 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Nu ai cum sa ramai.

| Азбука a răspuns:

Da, cu Justin Bieber, gandindu-te la el cand o faci laughing

| IDamon a răspuns:

Nu. Ramai insarcinata doar in urma contactului sexual cand baiatul ejaculeaza sperma in tine.

| covaci101 a răspuns:

Trebuie să ne spui şi cum te masturbezi?! laughing

| monyk a răspuns:

Buna,oare cati anisori ai? Din moment ce stii sa te masturbezi dar nu stii cum se ramane insarcinata, documenteaza-te si tu ca pana la urma o persoana trebuie sa se informeze despre asta ca face parte din viata fiecaruia.Nu ai cum sa ramai insarcinata daca te masturbezi,pentru a ramane insarcinata trebuie sa faci sex cu un baiat si el sa ejaculeze sperma inauntru, ca apoi sperma sa ajunga la ovul si sa il fecundeze, in fine.

| ChristinneVonD a răspuns:

Copii din ziua de azi sunt din ce in ce mai putin dezvoltati mintal. Mami tau acum 11 ani cand te-a nascut, era casatorita cu tati tau, nu? Banuiesc ca si acum e aceeasi poveste.
Anyway(In orice caz), Pentru un copilas trebuie o FEMEIE si un barbat happy