| Mihaelamihaaaaa a întrebat:

Buna! Poti ramane insarcinata pe stop?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU

| Goete a răspuns:

Dupa cate stiu eu, nu

| Goete a răspuns (pentru Goete):

Deci, am citit putin pe net si zice ca sanse mai mici dar poti
https://doc.ro/......nstruatiei

| Aditu94 a răspuns:

Da msunt toate sansele..mai ales inainte, in timpul si dupa menstruatie..nu recomand sa incerci ca barbat sa iti dai drumul in ea doar ca ai auzit tu la x si y ca nu o sa ramana.te inseli amarnic...in cazul tau daca si-a dat drumul in tine..recomand sa mergi la un medic sa te vada..si poti sa iei si o pastila de a doua zi.e cam 80 lei pastila.dar te ajuta.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Sigur ca da!

| danieltulcea84 a răspuns:

Da...există șanse!

| ciuperca008 a răspuns:

Si pe cedează trecerea poți rămâne.