| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea ce mai buna este cu un baiat cam de o saptamana.
Ea este a 10 a, iar el a 12 a in acelasi liceu.
Eu sunt cu ea in clasa. Si cand zic prietenea mea cea mai buna, ma refer la faptul ca imi este ca o sora. O iubesc, ma iubeste, facem totul impreuna, mai exact, suntem nedespartite
Acum sa revin ..deci ea este cu baiatul acela. El e putin mai golanas asa.
In tot acest timp ii zice cat de mult o place, ca e frumoasa, ca e prim fata pe care o place cu adevarat, chestii de genu.
Ea a facut primul pas sa zic asa, adica a vorbit cu el etc, iar el si-a facut curaj si i-a cerut id-ul de mess, dupa care nr de telefon. Ei vorbesc mereu prin mesaje si mai ales la telefon.
Mie imi e teama sa zic asa ..ca acel baiat sa zica toate lucrurile alea da misto sa zic si ea bineinteles sa il creada.
Voi ce ziceti?
Funda

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Doar pentru ca e putin mai "golanas" nu inseamna ca nu tine la ea. Trebuie sa fie si ea atenta la comportamentul lui. Unele lucruri se vad si se simt. Depinde mult de situatie. Daca tu, care cunosti mai bine situatia, ai senzatia ca el minte-desi tin sa-ti spun ca toti baietii mint- atunci vorbeste cu ea si spune-i sa nu se grabeasca.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Baietii sunt *************************************************************************************************** eu nu as crede asa usor ce-mi spune un baiat, ca sa vad daca ma iubeste cu-adevarat l-as urmari si vedea cum se comporta in lipsa mea daca mai spune aceste lucruri acestor fete sau in timp ce suntem impreuna l-as testa, adica i-as pune intrebari despre el despre ce recunoaste din viata lui, ce iubite a mai avut, dc s-au despartit si as mai intreba si pe apropiatii lui sa vad daca este sincer, nu l-as pune la inima imediat dupa ce zice te iubesc de cateva ori.

| Andrey_Leo_1990 a răspuns (pentru IonescuOnutza1986):

Baieti sunt ********************.De ce? iti zic eu de ce.Toate fetele spun cas niste mincinosi si prosti dar nu e asa va inselati fetelor baieti sunt mai timizi ca fetele si cand baieti vor sa va zica ceva tin in ei ce vor sa zica pentru ca nu stiu ce reactie o sa aveti si ii este frica sa nu va raneasca in inima lor va iubeste cel mai mult dar voi nu dati atentie asa ca TACI DIN GURA

Răspuns utilizator avertizat
| IonescuOnutza1986 a răspuns (pentru Andrey_Leo_1990):

Majoritatea sunt asa...mai exista si timizi...nu inteleg de ce tineti in voi? De ce nu spuneti, asa indepartati orice sansa de a fi cu fata, o faceti sa creada ca nici nu va pasa de ea

| IonescuOnutza1986 a răspuns (pentru vandrei):

Poate sunt sau nu sunt...dar voi nu stiti cum se simte o fata atunci cand o lasati balta, ca voi ziceti las-o pe aia du-te la urmatoarea.

Răspuns utilizator avertizat
| SageKid a răspuns (pentru IonescuOnutza1986):

Cand tii cu adevarat la o fata, nu exista,, mai are balta peste'' sau gaseste-ti pe alta etc