| bl0ndha a întrebat:

Buna prietena mea cea mai buna are 15 ani si mia povestit ca el a facut sex cu prietenul ei care e de un an si mi-a spus ca baiatul ala ca e cam larga, foarte larga chestia e ca ea a avut un trecut foarte urat, si ea acum vrea sa se faca mai strampta si mi-a cerut mie niste sfauri dar fara operatii, va rog sa ma ajutati ca nu vreau sa o dezamagesc, funda

Răspuns Câştigător
| cosmin_1969 a răspuns:

Pai ar trebui sa se aptina o perioada mai lunga de la a face sex si incetu cu incetu se va stramtorawinking eplica-i mai convingator ca sa inteleaga. cunosc un caz asemanator si de acolo stiu raspunsul asta care sa o ajute si pe eawinking

8 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

1.invata sa scrii si sa te exprimi corect ca descifram cam greu.
2.sa se abtina de la sex ceva timp si sa faca exercitii kegel

| liviu42 a răspuns:

Sa se fi gandit inainte de a merge din p in p, si ala care a zis ca este foarte larga poate are el p mica.

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu am inteles nimic.straight facelaughing
"si mi-a spus ca baiatul ala ca e cam larga"laughing
Sau..."prietena mea are 15 ani si mia povestit ca /el\ a facut sex cu /prietenul\ ei"laughing
Poate vroiai sa scrii ea.straight face

| Kosmin19 a răspuns (pentru Cåpåċεl):

Emotiile sunt de vina ce stii tu laughing

| Roxyuy a răspuns:

Eu zic ca e un mit asta: ''daca se f

| ioana8670 a răspuns:

Nu am inteles absolut nimic. incearca sa inveti sa te exprimi si apoi cere ajutorwinking

| T3qUyLa a răspuns:

Fato in primul ar fi bine sa mai treci pe la ora de lb romana si in al doilea rand iesi dracul de pe site asta ca nu-i de tinewinking

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Palalila ciumis dau