| a_7338 a întrebat:

Prietena mea nu mai e virgina eu sunt. so. lipsa experienta >= ca nu stiu cum sa ii provoc orgasm. SAmbata vine la la mine am nevoie de niste sfaturii in legatura cu asta. MA puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| cryss_6160 a răspuns:

@Iceman: De ce ar fi trebuit sa il insele? Poate ca sa dezvirginat inainte sal cunoasca pe el(intr-o alta relatie).

@Robertorullz: Relaxeazate, daca ea are ceva experienta o sa te conduca ea prima data.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prietena ta nu mai e virgina atunci cu cine tea inselat? Cautati alta mai bine daca zici ca NU mai e virgina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-te condus de ea că doar are un pic de experiență.
Pa, pa.

| a_7338 explică:

Iceman@ Nu mai era virgina cand ne-am cunoscutwinking

| Analya a răspuns:

Las-o pe ea sa preia initiativa daca tu nu stii. Si ca s-o exciti fa ce ai facut si pana acum: sarut-o, atinge-o, mangai-owinking

Iar daca nu stie ce esti virgin ar trebui sa-i spui inainte. Asa mi s-a intamplat si mie cu fostul iubit. Nu mi-a spus inainte ca n-a mai facut-o si a fost super penibila situatia. Daca as fi stiut dinainte l-as fi apreciat mai mult, asa am crezut ca e un nepriceput laughing)

| anonim2000 a răspuns:

Sarut-o des pe sani, pe ceafa si genunchi. fa-i un oral daca nu iti este scarba.si incearca sa nu iti dai drumul rapid. fa-ti o laba inainte

| deeaandre a răspuns:

Incearca sa te simti si tu bine, dar fii atent si la ceea e observi ca ii place si ei... si atunci totul o sa fie ok

| Phutui a răspuns:

1: zii adev
2: gugal stie de toate
fii atenta cu ea, sarutari, maganieri si atingeri. peste tothee hee usor p gat pana sub lobul urechiibig grin, p esani, p gat p spate, de-a lungul coloanei vertebraletonguepana in zona fundului.strange-o in brate mangai-ohee heejoaca-te cu degetele joshee hee si cum zicea si colegu mai inaintetongue fa-i un oral daca nu iti e scarbatongue o baita amandoi inainte ar face minuni, cu ceva brizbrizuri gen lumanarihee heefac minuni
sigur va aprecia efortultongue