| Byencutzz a întrebat:

Buna prieteni happy. Am cunoscut acum o luna si un jumatate un baiat . Am vorbit zilnic ba la telefon , ba pe mess. De intalnit ne-am intalnit de cateva ori . Totul a fost bine si frumos pana acum 2 zile . mi-a spus ca le-a zis la 2 dintre colegele lui ca eu nu mai stiam de mine cand m`a luat in brate oh go on. M`am suparat f tare straight face. Dupa a inceput sa`mi reproseze ca asta i-am zis eu , ca am o gandire de copil , ce ma supar pentru asta si ca maine se duce si spune prin tot liceul . Cand am auzit i-am inchis telefonul si dupa m`a sunat de vreo 12 ori + 6 mesaje in care scria ca a glumit si ca de ce ma supar din atat . Nu stiu a cui e vina , poate gresesc eu . Un sfat happy

Răspuns Câştigător
| xaxi a răspuns:

Da gresesti tu.dar si el putin.tu greseti pentru ca nu asculti pina la kapat ceea ce doreste sa spuna el. poate sa nu inchis telefonul el era sa-ti spuna ca glumeste si era sa fie totul bine...dar el este vinovat ca nu trebuie sa te faca sa iti faci griji din pricina unor vorbe proaste. tias propune sa te impaci cu el! succese

4 răspunsuri:
| popmirgea1999 a răspuns:

Pai cati ani ai?

| nastydream10 a răspuns:

Asta da problema...

| DarkBoySexy a răspuns:

Aici ai si tu un pic de vina dar nu multawinking pentru ca te-ai suparat din nimica toata...
dar e vina lui mai mult, daca stia ca te superi asa repede (asta doar daca stia) nu trebuia sa mai spuna, nici in gluma!

| Sergiu_Pop_1989 a răspuns:

In primul rand el a gresit fata de tine, dar puteai vorbi cu el de ce a facut asta si sa nu va certati pentru atat.