| Hamsi a întrebat:

Buna prieteni.As avea o intrebare, stau cu un baiat de 5 luni, a fost la mine de vreo cateva ori si imi cunoaste deja parintii iar si eu ii cunosc parintii.Nu ne-am certat niciodata si ne iubim mult.Intrebarea mea ar fi ca oare o sa tina mult dragostea noastra sau nu? Ce parere aveti? FUNDA :*

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Faptul ca i-ai cunoscut parintii si el i-a cunoscut pe ai tai nu garanteaza ca relatia asta va dura mult, relatia ta s-ar putea termina si maine.

| cristiiiiiii a răspuns:

Asta depinde doar de voi nu are nimeni de unde sa stie happy poate va iesi o poveste de dragoste ce va tine mult si bine dar in acelasi timp totul se poate distruge imediat si cred ca ve-ti suferi foarte mult happy deci aveti grija ce faceti multa bafta

| Vix999 a răspuns:

Iti dai seama ca nu ne putem da cu parerea asupra acestui aspect, nu?
Ca nu noi stam cu voi bot in bot 24/7.
Noi tot ce putem face este sa iti dorim sa tina cat de mult vreti voi si sa stiti mereu sa comunicati si sa va treziti in fiecare zi cu dorinta de a-l face pe celalalt fericit.
Iubirea este o alegere. In fiecare dimineata alegi sa stai cu acea persoana. Atata timp cat scopurile voastre sunt comune, nu ar trebui sa aveti probleme.
Un an nou plin de iubire.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Daca iti cunoaste parinti inseamna k e o relatie serioasa.Eu cred ca o sa tina mult timp relatia voastra cat timp voi va iubiti reciproc si exista sinceritate intre voi.pa-pahappy

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Asta depinde de voi. Daca va iubiti va tine mult. Dupa ce ai spus pare a fi o relatie serioasa.Dar, cum ziceam depinde de voi.
Succes sa va tina mult!

| CeInteleptul a răspuns:

Daca faceti sex o sa fie mai bine!

cu prezervativ mereu

| Iubareatzãã a răspuns:

Eu cred ca veti avea o relatie de durata, bazata pe incredere si iubire adevarata!
Bafta!:*

| Shinnok9409 a răspuns:

Pai daca va cunoasteti parinti si cum ai zis u va iubiti mult nimic nu mai conteaza.asta cu parintii uneori poate fi un impediment doar k daca ei nu au nimic importiva atunci aveti grija de voi si ''iubiti-va mult'' good luckwinking

| Bilutzaaa a răspuns:

Dupa parerea mea daca parintii stiu de voi si voi va iubiti asa de mult atunci sigur va fi o relatie de durata.Sa va iubiti mult dragilor.:*:*:*

| MayaTrixx a răspuns:

Eu sper ca da.Adica...5 luni si totul pare perfect happy de ce nu? E un inceput promitator.Dar fi precauta, nu te baza niciodata pe baieti si nu te implica maxim in relatie pentru ca oricand poate aparea ceva care poate strica totul, ceva la care nu te-ai fi putut astepta.Nu vreau sa te sperii cu asta, dar am trecut prin ceva de genul, e doar o mica avertizare.Personal,sper sa va tina ^^.