| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna prieteni fostul meu iubit cind ma priveste cu lacrimi in ochi si nu pierde ocazia niciodata sa ma atinga si uneori incearca sa-mi zica ceva dar ceva il opreste noi ne-am despartit din cauza parintilor mei dar el acum are iubita si eu tot am iubit dar el ma priveste asa dragastos de ce oare? ofer funda

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Cred ca vrea sa iti spuna ca inca te iubeste.

| Spartanul07 a răspuns:

El inca mai tine la tine. si nu vrea sa vorbeasca deoarece nu vrea sa te supere pentru tine sau iubitul tau. eu cred ca mai tine la tine

| marya1994 a răspuns:

Inca tine la tine exista relatii care nu pot fi uitate indiferent de cat au durat! incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce vrea sa iti spuna, ar fi pacat sa pierzi un asemnea baiat daca intr-adevar te mai iubeste...

| keybyeTeQuila explică:

Si am uitat sa va zic va dau funda celor care imi dau un raspuns mai lung

| Vladutz_Stefanovici_1991 a răspuns:

E greuu taree! inca tine la tine