| Heheha a întrebat:

Bună prieteni, m-am combinat cu o fata acum o ora, ea e la mare distanta, iar eu nu simt nimic. Cum sa ma despart de ea fără sa ma despart de ea? Dar mi-a plăcut de ea cât timp am vorbit, dar când ne-am combinat mi au dispărut sentimentele brusc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta este doar o comunicare nu combinatie.

| sierra1 a răspuns:

"ea e la mare distanta, iar eu nu simt nimic" - stare de normalitate

"Cum sa ma despart de ea fără sa ma despart de ea" - stare de anormalitate

| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui adevarul, ca nu vrei o relatie imposibila, din cauza distantei si a lipsei de sentimente.

Si mai lasa naibii "combinatul" ala, ca nu ai habar nici macar ce inseamna cuvantul ala de-l folosesti, odata ce tu nu ai vazut niciodata fata aia, nu ai intalnit-o niciodata, doar ai trimis niste mesaj online, acum 1 ora.

A combina - inseamna: a amesteca, a unii ceva cu altceva, ori asa ceva este imposibil in cazul tau, fiindca nu s-a intamplat niciodata!

| mihai69 a răspuns:

Grow up!

| dragodana a răspuns:

Salut!
O ora laughing)).E ca si cum nu e.
Spune-i frumos si calm ca nu esti interesat de ea, ureaza-i o viata frumoasa si gata.
Daca iti mai scrie, nu ii scrie inapoi, nu da sperante false.
Sinceritatea este cea mai buna politica intotdeauna in ce priveste relatiile.