| ZeYneP Te ObesThe a întrebat:

prieteni ma puteti ajutha'.:d?
Am fost' cu un baiat timp de 2 luni acum ne'am intalnit iar sunetm foarte buni prieteni cum ar fi relatia dintre o sora si un frate asa ne intelegem noi! Eu am acum o alta relatie care merg pe 12 luni. dar este o relatie de la departare el este din Sibiu eu din Galati.:-

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, intrebarea ta ma gandesc ca ar fi pe care sa il alegi, sau? POate ca nu sti ce sa faci, sa fi cu fostul sau sa continui relatia cu actualul... daca e asa, atunci eu zic sa iti pui in ordine sentimentele, daca crezi ca are rost sa fi iar cu fostul, depinde si de motivele pentru care v-ati despartit, daca te merita;
Apoi cu actualul e o relatie la distanta, dar daca il iubesti eu cred ca mai bine ramai cu el, insa cum relatia e la distanta nu stiu ce sa cred... cel mai bine ar fi sa iti pui in ordine toate gandurile si sentimentele, sa iei o decizie corecta, ori te desparti de actualul, relatia ta cu el fiind la distanta e cam greu asa, dar cu acesta cine stie, poate te vei impaca cu el si vei fi fericita dar nu poti sti sigur ca asa va fi.

2 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Daca nu esti multumita de relatia de la distanta si crezi ca merita sa renunti la acel baiat pentru acesta fa-o! Dar voi de ce v-ati despartit? De ce nu a-ti continuat relatia dupa acele 2 luni?

| ZeYneP Te ObesThe explică:

Am scris toata povestea dar nu se pus toth. angry!