| cornytzza a întrebat:

Buna prietenii, mentionez ca e prima intrebare a mea.

am o poveste cam.lunga si vreau niste sugestii!

deci sa incep: ma numesc Cornelia si am 14 ani sunt impreuna cu un baiat de 1 an si 2 luni, ne iubim dar de fiecare data cand ne certam, ma jigneste ma face mica. si chiar si injurii. eu nu accept asta dar il iubesc.nu stiu de ce dar eu cred ca isi pierde controlul. Desi el este genul de baiat care stie sa alinte o fata nu inteleg totusi de ce se comporta asa. mai mentionez ca. in urma cu ceva vreme a mai avut relatii in timp ce era cu mine si de fiecare data eu am aflat am stat mereu despratiti cam 2 -3 zile iar apoi venea si isi cerea iertare chiar in cele mai josnice moduri. gen: a sunat la usa a raspuns mama mea i-a spus ca nu vreau sa mai vb cu el dar totusi el a ramas pana dimineata la usa scriindu-mi pe cate o foaie de caiet diverse luicruri si cerandu-si iertare mereu la sfrasitul oricarei fraze.si... l`am iertat mereu. voi ce credeti ma iubeste? sau isi bate joc de sentimentele mele adevarate si profunde?

fara jigniri happy multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pai cred ca e oarecum afemeiat si tebuie sa te impui el crede ca esti o fata usoara daca intelegi ce vreau sa spun nu in sensu "cu**a" ci ca esti usor influentabila si nu poti trai fara el impunei niste limite spune-i ca daca il mai prinzi cu alta fata te desparti de el chiar daca te doare daca atunci cand ii spui astea el incepe sa faca sczndal inseamna ca nu a tinut la tine si vrea doar sa te foloseasca daca isi cere iertare nu il ierta caci o sa te foloseasca in continuare si dupa ce ii refuzi cererea de iertare urmareste daca e trist daca e cu alta fata si o sa iti dai singura seamawinking

7 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Daca s-a injosit asa mult sa ramana la usa ta o noapte intreaga cerandusi scuze te iubeste.
Daca nu te iubea pleca acasa la el, se ducea cu baietii cu fetele si uita de tine.
II pare sincer raw ca te-a inselat.

| consiliera a răspuns:

Nu e pentru tine. Daca deja te-a inselat...

| cherrybomb a răspuns:

. stii care este problema ta il ieriti prea usor, omu a vazut ca ii merge odata de doua de trei si a incercat de mai multe ori, adica crede ca ii merge orice cu tine si te manevreaza cum vrea el. adica u faci tot ce iti cere el si ii accepti orice. nu cred ca te iubeste asa mult precum il iubesti u.

ai grija de tine.

| TeemoSlayer a răspuns:

1an si 2 luni?

| TeemoSlayer a răspuns:

1 an si 2 luni?
Serios laughing NU ai reusit cu cineva mai mare nu vreau sa te jignesc, dar asta nu e dragoste ai putea sa-i fi mama

| Tadic a răspuns:

Cwum ma esti cu un baiat de 1 an si 2 luni?

| cornytzza explică:

Class nu are 1 an si 2 luni suntem impreuna de 1 an si 2 luni si el are 16 ani