| Ioana456tt a întrebat:

prietenul meu a avut urmatorul vis si vreau sa stiu ce semnifica: la inceput i-am aparut eu apoi am disparut si a aparut o alta fata pe care el nu o stie si q care facea dragoste!

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
In primul rand, in vise nu prea ar trebui sa crezi, sunt doar roadele subconstientului, care nu are ce face si lucreaza non-stophee hee
Pe bune, visele nu prea inseamna nimic, chiar daca fiecare are tendinta sa le interpreteze in diferite feluri.

| eleena a răspuns:

Nu sunt o experta in vise, stiu cateva, dar nu ma prea picep. Nu le da crezare. Daca e sa se intample ceva, se intampla! Nu poti opri nimic, in viata! Uite un site care te va ajuta :
http://www.visele.ro/

| Ioana456tt explică:

Mersi pentru ajutor dar puteai sa te apti

| DeCe232 a răspuns:

Cel mai probabil ii ca o sa se desparte de tine candva si o sa fie cu fata aia.