| anonim_4396 a întrebat:

prietenul meu adora sa ma muste atunci cand ma saruta, si e super placut. Ma refer ca ma musca usor de buze sau de limbalaughing mi-ar placea si mie sa il musc, pentru ca e o senzatie super, dar nu l-am muscat niciodata pentru ca nu stiu:-s nu stiu cum sa fac exact si mi-e rusine sa nu fac ceva gresit, sau sa il musc prea tare, cine stielaughing
puteti sa ma ajutati? sa imi spuneti cat de cat cum si ce sa fac? sa imi explicati cam cum se face?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreba-l pe el cum procedeaza si tu faci la fel.

NOname
| NOname a răspuns:

In timpul sarutului incearca mai intai sa musti foarte incet buzele lui, ca si cum le-ai musca pe ale tale! Iar in timp, cand vei sti deja unde sa te opresti, poti sa te lasi dusa de val si sa-l musti cu ceva mai mult patos, fara frica, instinctiv. O sa-ti dai seama dupa reactia lui, daca ii place sau nu. In general e o senzatie foarte placuta pentru amandoi. Succes!

| Vizitiul a răspuns:

Cred ca mai degraba vrea sa fie supt...de limba.

| EdwLo a răspuns:

Ai grija sa nu o faci f. des cu el. Pentru ca dupa un timp va simti nevoia unui sarut, iar tu il vei strica muscandu-l big grin Se mai intampla... uneori baietii vor un simplu sarut. Alteori mai mult big grin

Tot ce zic, nu exagera cu muscatul big grin

| muzicaparty a răspuns:

LOL,doamne,cum frate sa te invat eu sa musti.ce sunt caine?

| JusTyourLoV3 a răspuns:

Exact ashea eram si eu. el ma musca apr mereu si eu n`aveam kuraj pana intr-o zi cand mi-am facut kuraj si l`am muscat si eu. nup e ceva de explicath, asta trebuie sa incerci uh, simti din propria experientzsa ashea ca fa`tzsi kuraj si musca`l si uh. mult succes :*

| flooo_1769 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai finuta cu el.nu-l musca tare.dar nici incet incat sa nu simta.ca si cum ti-ai musca tu usor buzele.incearca nu`i greu...o sa fie placut