| gina09 a întrebat:

prietenul meu are 16 ani si eu 14 el mi-a propus sa facem dragoste. am dicutat si a spus ca fara sex ca sunt prea mica si nu am voie deci ma protejeaza si nu vrea mult de la mine. vrea doar sa ma sarute sa ma atinga si sa ne simntim bine. ce credeti sa acc? mie putin frica? nu's care ar fi sfatu vostru:X

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti mult prea mica pentru asta. Tu te simti capabila sa discuti asta cu parintii tai si apoi sa mergi la ginecolog? Fiindca daca iti incepi viata sexuala va trebui sa te duci la ginecolog, insotita de un parinte pana la 16 ani.

| ELLSSA a răspuns:

Copila Gina, stai si creste!

| Mihai7best a răspuns:

Daca il iubesti poti face chestia asta, dar gandeste-te ca o data o sa te desparti de el si sa nu iti scoata povesti urate... si ii o experienta noua nu ai ce pierde in fond big grin

| Ana94 a răspuns:

Totusi mi se pare cam devreme pentru sex.Eu am 16 ani si inca-s virgina, deci mai ai rabdare.Nu face asta acum, ai timp dupa 16 ani incolo.Chiar tu ai zis ca ti-e frica deci nu te grabi kiss Ai timp pentru asta big hug Spune-i si lui ca-l iubesti foarte mult, dar ca nu-ti poti incepe viata sexuala de acum pentru ca tu nu esti inca pregatita.Fii cat de calma si sincera poti cand ii spui asta kiss

| Negative a răspuns:

Accepta,daca ti-a promis ca nu o sa-ti faca nimictongueOricum, o sa te simti bine.Bafta!

| Tiffanny a răspuns:

Esti nebuna?
Ai 14 ani fetitzo!
Iti strici toata copilaria!
Nu o fa.ca faci o mare greseala, parerea mea.

| thealchemist a răspuns:

Eu zic ca Gemini e curva.
cu privire la tine si problema ta, daca mergeti mai departe e putin probabil sa se abtina si sa vrea doar sa te sarute. sorry, dar asta e.

| gina09 explică:

Cu ce drept ma faci tu pe mine curva! vam cerut un sfat nu o jignire

| fatadenota10 a răspuns:

Draga mea, NU accepta, vei regreta mai tarziu.
bafta

| Sisi0748 a răspuns:

Sincera sa fiu e putin devreme... observ ca acum fetele isi pierd virginitatea la 11 ani oh go on in fine fiecare face cum vrea! te sfatuiesc sa te gandesti bine, e posibil sa regreti dupa un timp daca te vei desparti de el straight face

| Gemini a răspuns:

Curvo

| Gemini a răspuns:

Curvoo