| andrarms a întrebat:

Prietenul meu cand mergem la film mereu ma saruta si imi pune mana pe sani, pe picioare... El e un baiat cuminte si nu face asta in public... Ce inseamna astathinking

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Daa poate s-a schimbat de cand este cu tine a devenit mai indraznet

3 răspunsuri:
| lovevampire18 a răspuns:

Ca vrea sa va *****i happy

| ederaionela a răspuns:

Oamenii se pot schimba poate ca s-a schimbat din baiatul cuminte intr-un baiat mai putin cumintelaughinglaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca in continuare e un baiat cuminte si face asta doar cand nu il vede nimeni :d