| anonim_4396 a întrebat:

Buna prietenul meu m a frecat prea tare aseara(doar cu mana, fara sex) si acum ma doare de nu mai pot..plus ca mi s au umflat labiile si clitorisul,, mi e frica sa nu mi facut o rana ceva acolo jos si sa nu se fi infectat...e prea mult daca astept pana luni ..sau sa merg maine (duminica) la urgente? azi mi a curs si un lichid transparent fara miros

10 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Ciudat...e durere dureroasa? sau durere placuta totusi? eu zic ca te doare din cauza ca nu a urmat contact sexual, ceea ce se poate rezolva zic eu. daca nu, du-te la farmacie si ia ceva de dureri. Eu iau no-spa cand ma doare acolo (de la menstruatie). sau algocalmin, paduden. nu trebuie sa ii spui farmacistei, e jenant.

| albastrualb77 a răspuns:

Mda, indicat ar fi sa mergi direct la urgenta, nu stiu dc mai stai?

| beautifullie a răspuns:

Lichidul transparent e secretia ta vaginala care e normala. Dar faptul ca ai disconfort in urma "frecarii", nu e tocmai bine. daca durerea persista da o raita pe la urgente

| Nebunatyca69 a răspuns:

Ca te-a frecat ti s-a umflat? hmm. am patit-o si eu. dar doar la contactul sexual, eu am fost la farmacie, si mi-a zis sa iau Agolcamin fiola, si a 2-a zi nu am mai avut nimic.

| AnnaBebitza a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Si cum i ai explicat la farmacista.mie mi e rusine sa i zic.dar m a frecat ff tare..prea violent, si probabil din cauza ca nu era spalat pe maini sa nu se fi infectat...dar cred ca mai astept pana luni ..si merg la ginecologul meu.dar mi s a umflat tare ..si s a facut si mai tare.tie tot asa?

| AnnaBebitza a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Buna am fost azi la ginecolog.mi a dat tratament pentru 6 zile...cu irigator cu ajutorul caruia sa fac spalaturi vaginale(cu pliculete tantum rosa dizolvate in apa fierbiente si sa astept sa fie temperatura normala), iar apoi dupa jumatate de ora sa introduc un ovul in vagin ( am 6, cate unul pe zi) si crema lomexin cu care sa ma dau de 2 ori pe zi... sper sa fie totul bine, din cate am inteles astea se fac seara inainte sa ma culc..am facut o infectie pentru ca nu era f curat pe maini si a fost si f brutal.a zis doctorul ca practic m a maltratat, sa i zic sa fie mai finut

| IREros a răspuns:

Aici ori e prostie infinite (ma indoiesc) ori faci misto de oamenihappy e la moda sa fii "troll" pe forumuri. La prima varianta sper sa mori in chinuri, la a doua... tot asalaughing

| AnnaBebitza a răspuns (pentru IREros):

Sincer..esti un fraier ca poti rade de asa ceva...altceva nici nu mai zic

| IREros a răspuns (pentru AnnaBebitza):

Cum naiba sa nu rad ma? unde ai mai pomenit asa ceva? cum sa iti faca rana? are unghii de 1 cm? are bataturi? ce dracu? cum a facut-o? tu de ce ai stat? ti-a placut banuiesclaughing)) of of

| AnnaBebitza a răspuns (pentru IREros):

Pai de unde sa stiu ce am? stiu doar ca ma durea foarte rau a doua zi ca abia mergeam.