| maditzu339 a întrebat:

prietenul meu v-a pleca in alta tara pentru un timp dar mi-a spus ca vrea sa continuam relatia chiar daca nu este in tara pentru ca ma iubeste foarte mult. vom vorbi la tel pe mess etc...
mie imi e foarte greu sa stau fara elcrying

ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlackNights a răspuns:

Pai daca ti-a zis asta inseamna ca chiar te iubeste.Depinde de tine,daca accepti sau nu. Distanta va poate prinde bine,va poate apropia, sau dimpotriva sa va desparta...Dar eu zic ca merita sa incerci, vezi unde se ajunge.Nu pune capat acum relatiei, ca mai tarziu sa te intrebi daca ar fi mers sau nu.Bafta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca sta mult timp afara atunci nu poti sa iti faci sperante deoarece el se ataseaza de alta sau de altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca si u il iubesti, il astepti.happy

| Mirela_7378 a răspuns:

Mai fi in continuare cu el si chiar daca el nu e aproape de tine sa stii ca se gandeste la tine.

| calin4547 a răspuns:

Sa te freci cu cineva deexemplu cu mine **** e mereu sculata o sa ai mereu ce unge pe pine

| Anonimous92 a răspuns:

Esti in situatia mea, tot asa a fost si la mine. Si dupa 4 luni m`a luat la el, si acum am o saptamana de cand sunt la el si mi`e foarte bine. Stiu ca e foarte greu dar daca simti ca`l iubesti si el te iubeste, merita efortul.:*