| Daiana90 a întrebat:

primul meu prieten a fost un esec.ne pupam doar la intalnire si despartire, in rest deloc. el avea 18 ani iar eu am 16.la despartire a incercat odata mozol, eu nu puteam inchide ochii si i-am vazut limba si am tresarit, m-am scarbit toata.la urmatoarea intalnire cand sa ne despartim a incercat iarasi mozol, dar deschidea gura fara sa bage limba, si nici eu nu o bagam.la urmatoarea intalnire la despartire deschidea gura fara sa bage limba si ne-am dat dinte in dinte si ultima oara am ajuns la barbia lui.deci ce naiba...asa decurgeau intalnirile noastre : sosire -pupic, despartire-mozol total nereusit, care practic nici nu era mozol. in rest niciun pupic in plus orice ar fi fost.am incetat sa il mai sun si am pierdut contactul de vreo o luna.ma scarbesc mozolurile acum, pe cat imi doream inainte sa incerc, pe atat mi-e scarba acum.nu imi plac de nicio culoare. ce amcrying?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti cam mica pentru saruturi asa de pasionale si e normal sa te scarbeasca lucruri anormale pentru varsta ta. Daca incepeai peste vreun an si ceva, la o varsta potrivita, fiecare sarut (mozol, daca insisti sa folosesti un termen vulgar) ar fi fost o amintire de neuitat si o emotie de neegalat. Din pacate, ai pierdut asta grabindu-te. O sa te obisnuiesti si va incepe sa-ti placa la un moment dat, cand vei depasi momentul neplacut pe care l-ai provocat cu graba

| xXx_6966 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti un prieten care stie a mozoli bine. dupa cum ai scris aici. nici el nici tu nu puteti sa va mozoliti.asa ca ai doar o iestire din situatie, sa-ti cauti altul.bafta

| Awkesna a răspuns:

E absolut normal sa nu-ti placa mozolurile.Asa eram si eu la inceput nici mie nu-mi placeau.adica ma rog primul meu sarut a fost pupic normal,iar dupa a urmat primul me mozol,iar atunci nu m-a placut adica nah, asa eram e atunci, iar dpa al 2-lea mozol m-am cam obisnuisem cu ele, si acum un pupic parca nu e ca mozolul, el e mai pasional nu stiu...ai sa te obisnuiesti, asa eram si eu la inceput nici macar nu stiam sa sarut frantuzesc dar cu timpul am invatat. poate ca el astepta sa faci primul pas sa i bagi limba in gura.

| didiutsa a răspuns:

Problema e la tine. baiatul incearca sa te pupe ca la carte dar tu nu vrei. laughing schimbati atitudiniea! incearca sa iei legatura cu el si sa mai incercati odata! daca spui ca tie scarba. inchizi ochii si ai sa vezi ca nu e chiar asa de rau:* asa mi s-a intamplat si mie prima oara. dar dupaceea. numai asa ne sarutamlaughing Deci nu.ti face griji si orice ar fi inchide ochii! Succes :*

| darkprince200389 a răspuns:

Salut, am 25 ani si sunt virgin. Ai vrea sa vorbim?