| Larisa_5606 a întrebat:

Prin ce isi manifesta baietii gelozia si atractia fata de o fata? El imi tot spunea ca nu ma sufera si din astea, dar uneori nu cred ca e asa.
Cand ma vede tot incearca sa imi atraga atentia, intoarce capul si ma enerveaza si face tot timpul comentarii. I-am spsu ca il plac cu mai mult timp in ruma dar nimic.Si vad de la un timp ca ajunge sa vorbeasca descpre mine cu prietenii lui...Astept sfaturi mersi.

1 răspuns:
| pLUSH a răspuns:

E tipul de baiat careuia ii place sa fie placut si incearca sa fie abordat.Mai pe scurt joaca rolul unei fete.Trateaza-l si tu cu indiferenta si (poate) va veni el la tine.