| Larisa_5606 a întrebat:

Prin ce isi manifesta baietii gelozia si atractia fata de o fata? El imi tot spunea ca nu ma sufera si din astea, dar uneori nu cred ca e asa.

Cand ma vede tot incearca sa imi atraga atentia, intoarce capul si ma enerveaza si face tot timpul comentarii. I-am spsu ca il plac cu mai mult timp in ruma dar nimic.Si vad de la un timp ca ajunge sa vorbeasca descpre mine cu prietenii lui...Astept sfaturi mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Te place dar nu stie sa se comporte, este ca un caine ce te place dar nu-si poate controla forta cu care musca Si intr-o buna zi iti rupe care de pe mana, Atentie la baieti necontrolati Chiar daca te iubesc te pot rani RAU, Sugestia mea este sa nu permiti JIGNIRI sau agresiuni fizice, Fa alegerea potrivita Si vei avea o viata fericita

| Lolituta a răspuns:

Da pai e posibil sa ii placa de tine.

| Lolituta a răspuns:

Da pai e posibil sa ii placa de tine. de obicei baietii sunt f gelosiin special atunci cand plac o fata si iti dai seama daca vrea sa ca tu sa iti concentrezi atentia asupra lui, daca vrea sa va petreceti mai mult timp impreuna, eventul singuri(ce ziceti am dreptate?). acum depinde si de modul in care vorbeste despre tine. fundita?

| lampard94 a răspuns:

Sunt baiat...si imi sunt cunoscute aceste gesturi deseori procedez astfel, prin astfel e gesturi el doreste sa-ti vada reactia ta.cum vei proceda etc, te asigur ca te place