| Dorian_3315 a întrebat:

Buna problema mea e ca : anul asta m-am dus la cercul de chimie ( eram intra 7-a ) din pura plictiseala si aici am intalnit o fata cu 2 ani mai mica, aceasta fata m-a atras dar mi-am zis sa o cunosc mai intai stiti voi gen dragoste la prima vederewinking dar m-a ignorat desii am jucat un joc ( eram mai multi ) si ma rog aveam un cuvant scris pe frunte si noi trebuia sa-l ghicim si la mine era scris dragut si tipa a zis ca ma caracterizeazahee hee pe urma la sfarsitul anului a stat numai pe langa mine facea ochii mari glumeam si asa mai departe dar de atunci nu am mai vazut-o si anul asta sper ca o sa o intalnesc din nou si nu prea stiu cum sa procedezwinking imi dati si mie niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai baga-te in seama cu ea si daca se poate cere-i niste date de contact gen nr de tel, id de mess iar apoi vbeste cu ea si scoate-o undeva.winking
succes!

| Miha a răspuns:

Arunca cate o privire din cand in cand, fa-o sa se simta bine in prezenta ta, spune-i ca e simpatica fa-i complimente, arata-i ce simtiwinking

| Byencutzz a răspuns:

Pur si simplu fi tuwinking ea te place pentru cea ce esti... poate o schimbare in bine adica:
1.sa o inviti la un suc( la o inghetata, prajitura) ce le place fetelor
2. o plimbare in parc doar voi doi v-ar prinde foarte binewinkinglaughing
3. o floare poate
4. si sa fi cat mai dragut cu ea (gentelmanwinking )

| nascutObosit a răspuns:

Invit-o la un suc, prajitura, ai grija ce vorbesti si cum vorbesti, si comportate asa cum esti tu de obicei. Bafta.