| DarkAngel_1320 a întrebat:

raspunde`ti la o intrebare happy.[Fundakiss]
Plac 2 baieti. Cu primul ies in oras cu prietenii, ma sarut, ne tinem in brate, chestii ca 2 romantici dar nu as face sex cu el. Al doilea nu ies cu el, nu ne sarutam, nu l`am facut public prietenilor, nu suntem romantici, il iubesc si fac sex cu el. NU VREAU COMENTARII. Vreau doar sa stiu pe cine ati alege. 1 sau 2? Doar atat. Nu justificati nimic.

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

Poi pe cel pe care il ubesti mai mult si care te iubeste cu adevarat

As alege primul baiat

Bafta

18 răspunsuri:
| MeMyself a răspuns:

Ar trebui sa alegi pe cine iubesti.si cu cine ti-ar face placere sa fii.

| BLUEishot a răspuns:

Ceau darkangel:*big hug

Eu as alege 1 >big grin

| RedAppLe a răspuns:

Eu nu sunt fata dar daca as lua sa fie invers si as fi cu 2 fete as alege-o pe primawinking

| BomBonika_9617 a răspuns:

Pe 1 dupa spusele tale il iubesti si nu faci sex ca elrolling on the floor) si ca 2 ca nai apr nicio treaba faci sex ca el laughing rolling on the floor aoleo laughing as alege 1 cu ochii inchisi si as face sex ca elwinking

| membrugirl2010 a răspuns:

1, pentru ca il cunosti, dar de ce te gandesti asa repede la sex?

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

1. dar eu inteleg aici ca esti un fel de... sa nu spun pitipoanca, sau mai rau, te folosesti de ei. Pe primul, din ce ai spus in prima parte il iubesti, si hai, poate nu vrei sa faci sex cu el, ca ti se pare prea devreme sau nu esti pregatita, dar am inlemnit la 2. El este un fel de amant. ce zic eu,, un fel de'', este un amant. si il iubesti da' nu te pupi cu el nu il faci public etc. Ar trebuii sa-ti fie rusine, tu nu meriti pe nimeni (parerea mea). Spui ca il iubesti pe 2, da' eu zic sa te inseli... RUSINE! parerea mea, acum nu vreau sa te superi pe mine, dar ceea ce faci mi se pare o mare mizerie si nu suport oamenii de genu' asta.

| DarkAngel_1320 explică:

Va Mutumesc Ca Ati Rapuns kiss... Nu am vrut sa justificati deoarece chestia asta nu este chiar adevarata, este inspirata de undeva si dusa la extrem big grin. Va multumesc din nou si HUGSandKISSES... nu toate parerile tale ajuta tongue

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

| Elenna219 a răspuns:

Scuze ca justific dar cred ca nu te poti baza doar pe asta ca sa poti alege unul din ei...

| georgy30 a răspuns:

| ganeaa a răspuns:

222222222222222222222222222222222222222

| OneMoreChance a răspuns:

Nu sunt gay dar daca as fii fata as alege 1

| stefanya_5209 a răspuns:

| djalexandrual a răspuns:

2.fundita?

| Mélancolie a răspuns:

| ruzycciocolata a răspuns:

Eu as alege nr. 1 fiindca nu conteaza doar sexul intr-o relatie ai uitat sa precizezi ca pe 1 il placi asa ca fa ce crede inima nu te lua dupa altii.

| eraodatacineva a răspuns:

Fi mai indrazneata cu al 2 tip aratal prietenilor sarutativa fi indrazneata cu el si cu celalalt dai PAPUCI
P.S... la al 2-lea spuneni sa fie mai romantic fai sa priceapa ca tie asa iti placewinking
Funda?

| Irina_6848 a răspuns: