| enmaai a întrebat:

raspundeti-mi repede va rog, Fostulllll prieten vrea sa ne impacam dar intre timp a fost certati si fiecare cate o relatie, [Ne-am si injurat dar ne ceream scuze dupa aia] Va rog spuneti-mi vrea sa ne impacam si se roaga de mine! Ajutoor

Răspuns Câştigător
| Jozefina a răspuns:

Fa cum simti tu,daca crezi ca va ve-ti impaca si va fi iarasi probleme si certuri cred ca nu are rost, certuri in fiecare relatie exista si toata lumea se schimba dar de cele mia multe ori intoarcerea intr-o relatie de unde odata a luat sfirsit poate ori sa duka undeva departe ori sa tina putin si sa va faceti rau(unuia dintre voi, caci unul mereu iubeste mai mult).tu decizi.succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu mai simti ceva pentru el si crezi ca merita sa va impacati atunci.impacati va! certuri in fiecare relatie exista.

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Buna:X eu cred ca ar trebui sai dai o adoa sansa si sa va inpacati pentru ca ori cine merita o a doua sansa sper ca ti-am fost de ajut-o:X>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va impacati. De ce sa te impaci cu cineva cu care ai fost si nu ai putut pastra o relatie de prietenie?

| darkimpulse7777 a răspuns:

Impacate cu el apoi fi rece cu el asa nu o sa te mai vrea si o sa se desparta el de tine si daca dupa o sa mai vrea foloseste asta ca scuza