| Lolituta a întrebat:

raspundeti-mi va rog si mie la urmatoarele intrebari:
1 ce simt baietii daca se excita dar nu fac sex?
2 cum iti convingi parintii ca esti pregatit sa iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

1.Ca atunci cand mori tu de foame,eu mananc in fata ta o friptura si nu-ti dau deloc. Ceva tot o sa te doara,stomacul,nervii,capul! Ei, si pe baieti o sa-i doara ceva, iti spun toti ceilalti ce anume...
2.Nu ii poti convinge.

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

1.Ca orice om, indiferent de sex, simte un oarecare disconfort din cauza excitatiei sexuale.

2.Nu trebuie sa convingi pe nimeni.Cat timp ai peste 16 ani,ai informatiile necesare legate de sarcini nedorite,BTS-uri si protectie si esti dispusa sa-ti asumi toate responsabilitatile, inclusiv vizitele periodice la ginecolog, esti libera sa-ti incepi viata sexuala.

| MMihai a răspuns:

Uneori dureri de testicule. Viața sexuală, este pentru adulți, nu pentru mucoși! Mai mic de 18 ani = mucos /mucoasă.

| liviu89 a răspuns:

BLue balls laughing

| nicaruaga a răspuns:

1a simt ca mai au un pic si se f** si cu asfaltul
1b se masturbeaza si treceoh go on

2. cine dracu cere voie de la parinti ca sa faca sex?

un banc: un tip catre o tipa in club:
el: dansezi?
ea: stai sa o intreb pe mama ca sa vad daca imi da voie.
el; intreab-o si daca te f***, ca sa nu faci 2 drumuri