| VICTORTPURO a întrebat:

recent am avut un incident cu prietena, de cand m-am intors in Tara imi spune ca ma port aiurea si ca nu ii place ca nu o sun nu ii scriu, asta fiind faptului ca cand o sunam sau ii scriam ba era ocupata si ma lua in faze cu hai Alta data hai Mai incolo. Recent am fost la o petrecere si acolo si-a cerut scuze ca era bauta, am zis OK ma rog, apoi se lingosea langa prietenul meu cel mai bun sa imi atraga atentia si apoi surpriza, i-am prins sarutandu-se, Eu la randul meu mi-am luat adidasii si am plecat, ea a alergat sa ma ajungi, m-am oprit ca vroia sa imi explice, a zis ca a facut-o ca sa imi dau Eu seama ca nu ma port cum trebuie cu ea si sa inteleg ca ea vrea ceea ce i-am promis, asta a fost explicatia ei, la randul meu Eu voiam sa plec sa nu iert asta, desi am iertat-o deoarece nu am fost nici Eu corect cu comportamentul, astept parerile voastre, daca am procedat corect sau nu.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este greu de dat un raspuns corect fara a sti varsta voastra, deoarece rezulta ca comportamentul vostru este cel tipic copiilor imaturi emotional, psihic si mental.

| Ecaterina2016 a răspuns:

Telenovelas happy ori faceți sex în 3 ori va despărțiți totul depinde de ce vreți voi sa faceți unul cu altul și unul fără altul.