| Nicol1D a întrebat:

Recent vorbesc pe un site de socializare cu un baiat.Este foarte dragut si de treaba.Are 22 de ani si zice ca ma place si ca ma iubeste.Eu am 15 ani si nu stiu ce sa cred.El este din California.Va rog nu ma judecati si nu ma jigniti.Dau funda

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vorbiti in continuare. Daca te iubeste va veni in Romania pentru a te lua cu el in California.Cand se va intampla? asta nu ma intreba deoarece ar fi prea frumos ca raspunsul sa ti-l pot da.Dar poti spera happy

| Iyulia3712 a răspuns:

Omul asta e un pedofil si vrea doar sa profite de tine. Nu mai vorbi cu el si rupeti imediat legătura pentru ca nu are cum sa iasa nimic bine din asta. Recent am auzit un caz asemanator la stiri in care o fata de 15 ani a fost omorata de un individ dupa ce s-a intalnit cu el intr-un apartament si ar fi obligat-o sa intretina relatii intime cu el. Acum nu vreau sa te ingrozesc, dar pentru binele tau, rupe imediat orice legatura cu acel om si inca un sfat: Nu ai cum sa iubesti un om pe care sa nu-l fi intalnit vreodata, doar prin intermediul rețelelor de socializare.

| Børgø a răspuns:

Parinti tai ce zic de asta? 75% dintre cazurile astea de relatii la distanta si cu tipi mai in varsta sunt pedofili sau pesti (cei care dau curvele la produs).
Eu iti propun sa nu mai vb cu el sau sa cauti mai multe detalii despre el.

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Sunt multe fete care patesc asta, si eu chiar de foarte multe ori! Dar nu am pus botul, oricum pare vrajeala din partea lui si dupa parera mea ar trebui sa fi rationala, si sa iti dai seama ca o astfel de relatie nu poate rezista! Deci clar nu!

| Aexandra3Isabella a răspuns:

Pai, toata lumea stie ca romancele sunt frumoase, iar de aceea alec baiat e i dragostit de tine. In locul tau. Nu as mai vorbi asa cu el. Penteu ca nu stii cum se conporta cand o sa fiti voi 2 fata in fata. Dupa parerea mea ar fi mai bine sa vorbeati cu un baiat din orasul tau. Sper ca te-am ajutat. Si stai linistita, nimeni nu o sa te critice. Nu un om normal la cap care gandeste logic! Pupp❤

| Hitback a răspuns (pentru Aexandra3Isabella):

Dupa parerea mea si opinia mea si punctul meu de vedere pot sa iti spun ca trebuie sa iti revizuiesti scrisul. Stiu ca e greu sa mai citesti odata tot ce ai scris darămite sa corectezi. Incearcă. E un pas inainte spre a lua bacul la romana.

| Nicol1D explică (pentru Hitback):

Uite,eu am scris in grabă şi fără diacritice pentru că este 23 seara şi nu mai văd calumea.Nu mai comenta aiurea.Mai bine ţine pentru tine.Nu vreau să te jignesc

| Hitback a răspuns (pentru Nicol1D):

Scuza-ma dar mesajul nu avea destinatia Nicol1D ci catre Aexandra3Isabella. Am sa te iert caci nu vezi ca nu ti-am scris tie, fiind ora 23:23.

| Nicol1D explică (pentru Hitback):

Imi pare rau.Scuze

| absolutnimeni0000 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar cred ca mai bine nu ai incredere in el. Nu il cunosti, nu te cunoaste... nu te poate "iubi" fara sa te cunoasca personal. Poate o face, nu zic nu. Dar eu nu cred in relatiile online si cred ca asta m-a influentat