| alylove15 a întrebat:

revin cu inca o intrebare, daca m-ai tine-ti minte povestea mea si daca nu va amintesc eu putin, ma certasem cu prietenul meu inainte ca el sa plece la mare, in perioada in care a fost plecat nu am vorbit deloc.si astazi a venit de la mare, am vorbit vreo 5 minute deoarece era foarte obosit, atunci ajunsese acasa, l-am intrebat ce face si mi-a povestit putin ce a facut la mare...si dintr-o data imi spune,, te iubesc" si eu uimita stiiind ca ultima daca cand am vorbit mi-a spus,, ca nu mai am ce discuta cu el" l-am intrebat,, cum de ma iubeste?" la care el imi spune,, simplu, te iubesc"...nu stiu ce sa mai cred l-am intrebat,, cum de s-a razgandit si nu mai e suparat" la care el imi spune, ca el tine minte ca ultima data cand am vorbit nu ne-am certat si am ramas impreuna" eu una cred ca se preface ca nu isi mai aminteste.
De ce credeti ca face acest lucru?
Funda si vot...

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

in peroada cat a stat la mare si a dat seama ca de fapt te iubeste,tot ce se poate pentru ca atuncu cand un cuplu decide sa se desparta pe o anumita perioada de timp,o face ca sa si dea seama daca mai au sentimente unu fata de celalalt, si culmea ca functioneaza, in cazu tau ar trebui sa fi fericita

7 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Stii.
Uneori e nevoie sa fii indepartat de persoana iubita, ca sa-ti dai seama ca o iubesti, ca nu ti-e la fel de bine fara ea, ca nu poti trai fara ea.
P.S. : acum, totul depinde de tine daca intelegi ce spun` happy

| Monutza a răspuns:

Poate si-a dat seama ca nu vrea sa te pierda.batting eyelashessi regreta ce-a facut.batting eyelashes. daca te iubeste.batting eyelashes.iti va demonstra.batting eyelashes:*:*
Bafta!:*

| Monutza a răspuns:

Si nu uita.la nervi. spui multe lucruri.batting eyelashes.pe care in timp le regreti.straight facesad!

| rapa a răspuns:

Io i am zis la una ca m.am indragostit de ea si mi a zis ca a fost bine ca am fost sincer cu ea, ce bow is

| 95Cosmin a răspuns:

Poate ca in tot timpul acela cand el a fost la mare s-a gandit mai bine la ceea ce vrea sa faca pe viitor.adica sa ramana cu tine sau nu.Si atunci cand a fost plecat la mare si a vazut cum e fara tine s-a gandit ca e mai bine sa ramana cu tine. Sper sa intelegi ce vreau sa zic happy Bafta

| Andrei943 a răspuns:

Face acest lucru pentru ca te iubeste, s-a razgandit pentru ca a fost plecat, ceea ce i-a dat putin timp de gandire. i-a parut rau iar acum vrea sa dea totul uitarii

| Lg_6647 a răspuns:

Poate a gresit si el e baiat dar si-a dat seama ca te iubeste cu adevarat tongue si ti-a spus-o