| nelutzuinfernal a întrebat:

Buna revin la faza cu iubireae, fata de care vam zis, astazi a inceput sa tot spuna "serus nelu" DE MAi multe ori si mai intreba daca o iubesc(mi-a fost rush sa-i zic)Credeti ca filtreaza? credeti ca ma placE?
ce sa fac in continuare?

2 răspunsuri:
| dana_8380 a răspuns:

Daca ea era singura atunci cand te-a intrebat daca o iubesti atunci da ea filtra cu tine dar daca era inconjurata de prieteni ei atunci... o facea doar ca-sa te faca pe tine sa pici prost in fata lor... dar daca chiar ti la ea ar trebui sa lasi rusinea si sa o inviti undeva poate chiar veti fi un cuplu frumos succces

| hhk a răspuns:

Pai daca te intreba in gura mare atunci a vrut sa-si bata joc de tine. Daca a facut-o intr-un mod mai domol, glumet, pe langa un prieten sau 2 sau chiar singura te place 100%.