| windrime a întrebat:

rog seriozitate. Care sunt riscurile inceperii vietii sexuale la fete la 15 ani, tinand cont ca sunt super dezvoltate iar sexul e protejat? Exista sansa sa dezvolte cancer de col uterin mai tarziu? Daca da de ce? Mai sunt si alte riscuri?

Răspuns Câştigător
| whoocares a răspuns:

Nu exista niciun risc, atata timp cat sexul este protejat. fiecare o face cand are chef.

2 răspunsuri:
| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Daca este protejat nu.

| simplej a răspuns:

Ai risc mai mare de a face cancer de col uterin pentru ca dezvoltarea nu s-a incheiat, mai sunt si alte cauze, cauta pe internet daca iti pasa.Chiar asa nu mai ai rabdare 3 ani?