| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sa încep cu începutul acum aproximativ cinci ani am cunoscut un băiat pe net și am început sa vorbim, el fiind din alta țara lucra. vorbeam in fiecare zi f des asta timp de un an de zile. abia asteptam amândoi sa ne vedem dar Când se apropiase timpul sa vina in țara sa despărțit de mine fără un motiv serios. După nu am mai vorbit. Cam după un am cunoscut un băiat și suntem pana acum de 3 ani și ceva împreuna. Și recent am aflat ca băiat acela din alta țara sa căsătorit. Când am auzit asta am simțit ceva ciudat. Eu de atunci când ne-am despărțit am rămas așa cu gândul sa ne vedem și am așa o stare foarte ciudata îmi doresc sa îl văd sa vorbim nu știi ce sa fac

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu faci nimic.
Lasă-l să devină o amintire frumoasă a tinereții.

| GoldenZenith a răspuns:

Ai dorinta asta pentru ca ai ramas cu ideea "ce ar fi fost daca ne-am fi vazut si nu ne-am fi despartit". Unele lucruri se intampla pentru ca asa trebuie, chiar daca noua ni se pare aiurea treaba asta. Daca esti fericita in relatia ta, lasa-l pe tipul acela acolo unde ii e locul: in trecut.

| Rosalinda12345 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da așa este îmi doresc sa îl cunosc sa văd ce simt când îl văd nu știu

| Aleeeela a răspuns:

Uită-l. E cel mai bun lucru. Ramai cu băiatul cu care esti. Nu are rost sa te gândești la băiatul din străinătate. Dacă era ceva serios pentru el nu te părăsea. Părerea mea

| Adaline a răspuns:

Scrie-i un mesaj să vezi ce face. Poate lucrurile iau o întorsătură. Cine știe