| MaDuulicii a întrebat:

sa incepbig grin vara trecuta am avut un "iubit" intr-o zi a venit cu varul meu la mine ei fiind cei mai buni prieteni. si am ramas amandoi intr-o camera, cateva minute nu am spus absolut nimic dupa care el ma tinea de mana si ma pupa. apoi mi-a spus sa stau intinsa pe pat.eu nu am vrut sa stau si el vrea sa-mi ridice tricoul. m-am speriat si am iesit din camera.app.am 13 ani iar el 16. cand a plecat m-am despartit de el prin sms. P. S: el a fost primul meu iubit. credeti ca am procedat corect sau trebuia sa accept ceea ce-mi cerea el?big grin

Răspuns Câştigător
| Laura_2393 a răspuns:

Ai procedat foarte bine. Cred ca meriti tot respectul si sustinerea membrilor TPU. Cu siguranta meriti sa intalnesti un baiat care sa te respecte iar cel cu care ai fost nu te-a respectat procedand asa.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai facut bine, el e cam anormal la cap daca vroia sa faca sex cu matale.

| AnGeL a răspuns:

Eu sunt de parere ca ai pricedat corect
nu trebuie sa ii cazi in plasa
esti destul de mica pentru a-ti incepe viata sexuala

| FuckOnCocaine a răspuns:

Cine te-a pus puiule la 13 ani să rămâi singură în cameră cu un mascul? Spune! Sau tu credeai că îți explică cum stă treaba cu teorema lui Thales?

| R3Y a răspuns:

Depinde de cat timp erai cu el sau daca il iubeai; si puteai sa-i zici si tu ca momentan esti prea mik sau chesti din astea cati strici viata etc.

| AudColorat a răspuns:

Normal ca nu vroia doar sa te babardeascawinking

| MaDuulicii explică:

R3y eram cu el doar de 3 saptamanihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai facut. Voia sa faceti...

| Anutza_7145 a răspuns:

Trebuia sa acceptilaughinglaughing

| alexaalexa_4210 a răspuns:

Nu,cum sa accepti.In primul rand el doar se folosea de tine crezand ca vei ceda, dovada ca nu tinea la tinestraight face...Bfta:*