| ☆ Ilinca☆ a întrebat:

Buna!:*Sa va povestesc:acum o luna si ceva o prietena cu care ma inteleg foarte bine a fost impreuna cu un amic din gasca care a venit din Spania acum 1 an jumate dupa vreo 2 saptamani i-a dat papucii(el)spunandu-i ca ma iubeste pe mine, si a fost impreuna cu ea doar ca sa ma uite. a trecut timpul.in acest timp ieseam pe afara cu gasca fiind si el nici in acest timp nu il luam in seama m-a intrebat de 2 ori daca vreau sa fiu cu el si i-am zis nu.prima data cand m-a intrebat aveam prieten si l-am intrebat ce va zice prietena mea daca ma va vedea cu el a doua oara tot nu i-am zis spunandu-i la fel dar atunci nu aveam prieten mintanu-l ca am iar el mi-a ziss ca poate a treia oara va fi cu noroc iar de saptamana trecuta mi-am dat seama ca il plac dar prea tarziu ca are prietena de ieri si cand i-am vazut impreuna am simtit ca mi se rupe inima.Sa-i spun ca-l plac mi-e cumvastraight faceCe ma sfatuiti sa fac? Astept opiniistraight facePupici!:*

Răspuns Câştigător
| DeeA_6936 a răspuns:

Spne`i ca il placi cand nu este fata aceea langa el. Daca il place nu rata sansa sa fi cu el, pentru ca daca nu ii spui ca il placi o sa iti ramana gandu` la el si o sa iti para rau ca nu iai spus
! Multa bafta! funditabig grin?laughingglm t`pwpw

5 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Nu ai ce sa faci, se numeste orgoliu iar voi fetele sunteti plin de el.

Ar trebui sa ma astept sa primesc stupid nu?

| Eaaaaa a răspuns:

Incercarea moarte n-are! Spune-i ca ti-ai dat seama ca si tu il placi si vezi ce zice!
Succes!:*:*

| ☆ Ilinca☆ explică:

@komunistu il plac si nu mi-am dat seama ca-l plac doar cand l-am vazut cu aceea fata s-au intamplat mai multe lucruri care m-au facut sa-mi dau seama ca-l plac, dar prea tarziu...cum se zice INTR-O ZII SE INTOARCE ROATA ORICAT DE PATRATA AR FIIstraight face sper sa fim intr-o zi impreuna sau daca nu sa-l uithappy
Si bOse nu iti dau stupid pentru ca intr-un fel iti dau dreptatehappy

| DeeA_6936 a răspuns:

Spne`i ca il placi cand nu este fata aceea langa el. Daca il place nu rata sansa sa fi cu el, pentru ca daca nu ii spui ca il placi o sa iti ramana gandu` la el si o sa iti para rau ca nu iai spus
! Multa bafta! funditabig grin?laughingglm

| komunistu a răspuns:

Nu te grabi. cel mai probabil nu-l placi, ci doar esti geloasa. e o anumita forma de gelozie, cand nu mai esti tu cea vizata big grin