| denysame a întrebat:

sa va zic ca am patit Ieri am intrat p mess si am vazut la id lui iubitu meu ca are o tipa la avatar si scrie la status"te iubes mult". nu eram eu in poza de la avatar ia tipa era destul de uratica. fata de mine.(P. s nu vreau sa ma dau mare scuze)...credeti ca ma inseala nu am vb cu el de vreo 6 zile.credeti ca ma inseala?crying. FUnditsa

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Nu se numeste inselat. se numeste imaturitate happy El ti-a "dat papucii" fara sa-ti spuna si pur si simplu si-a gasit alta...

25 răspunsuri:
| lavy97 a răspuns:

Pai cred ca da deodata ce are poza cu alta si scrie la status `te iubesc mult`e logic ca are pe alta dar incerca fata sa il intrebi si sa vb cu el ca daca nul intrebi nu o sa alfi in viata ta adv happyparerea mea

| AlinaFilip99 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar relatia ta e pe sfarsite! Imi pare foarte rau!

| Elena1234456 a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa, poate ii leaga ceva.Totusi trebuie sa vorbesti cu el.

| *LiGht* a răspuns:

Hmmm...nici nu stiu ce sa-ti spun, incearca sa-i scrii, sa discuti cu el, nu te lasa interesanta, pur si simplu, sa-i lamuresti, ca daca ceva, oficial este cu tine, si era mai bine daca iti spunea, daca are pe alta, sa nu iesi prostuta, de se adevereste ceea ce crezi tu, ii spui, te-am crezut mai puternik, insa,. si sterge-l de peste tot, ca vezi, se va intoarce.succese

| Angel_4471 a răspuns:

Depinde cat de serioasa e relatia voastra si de cat timp sunteti impreuna. Pentru ca daca e o relatie de o saptamana-2 poate a si uitat ca mai e cu tine. Sa aiba poza cu o fata la avatar si sa scrie la status '' te iubesc'' nu e prea normal. Multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai nu se stie incearca sa vorbesti cu el calm. si sa iti zica daca despre asta e vorba... poate a fost o proovocare.cine stie uite idd meu miss_17_toxik daca vrei putem vb si p messh

| foxi a răspuns:

Cel mai sigur este sa-l intrebi direct!

| ela_9708 a răspuns:

Pai dc nu l-ai intrebatwaiting. of daca eram in locu tau ma certam grav ca ellaughingsigur ca umbla ca alta.sh ma rog dc nu ai mai vb de 6 zile cu el, asta face o relatie sa se distantezesad. parearea mea e sa vb ca el.sau poate ca posa e pusa asa la vrajeala:d

| Lenush a răspuns:

Sincer cred ca vroia sa iti atraga atentia
oricum ar fi bine sa vorbesti cu el, nu e bine sa il "sufoci" dar nici sa il lasi balta
o zi buna...
Lenu

| Derye a răspuns:

Di she naiba nu l'ai intrebat si vii aici si intrebi? Oare esti atat de idioata incat sa nu il intrebi si sa nu realizezi ca raspunsul il vei afla numai intrebandu'l?

| paramore a răspuns:

Oare? tu ce crezi? sau trebuie sa iti deseneze cineva?
fa-te si u uratica ca sa-i placa de tinelaughing

| innocent_9644 a răspuns:

Cam da...
Vreau sa zic, asa a patit si o prietena de-a mea.
Intreba. l daca mai este ceva intre voi. Daca spune ca "nimic" atunci las. o balta si tu, nu te milogi sa ramaneti impreuna, sau ceva de genul acesta.
Din moment ce avea avatar poza altei fete, si la status scris" Te iubesc mult" (iar voi nu ati mai vb de vreo 6 zile) atunci e destul de claRA SITUATIA.
Stai si gandeste. te... Sunt multi baieti, nu suferi dupa unul care nu stie sa aprecieze.
Btw, in general, baietii implicati intr. o relatie, daca comunicarea intre voi a fost absenta mai mult de 4, 5 zile, atunci ar trebui sa iti iei adio de la relatie, sau sa incerci sa o reinnoiesti.

Bafta:*

| Hmmmm a răspuns:

Esti cam tuta sa stii.
adica trebuia sa il intebi pe el si nu pe noi.de unde mama mea sa stiu eu ce vrea el de la tine sau ce are el cu tine?
in al doilea rand te stresezi degeaba dintr-o tampenie.
just chiil! can you?

| Sconcsiş a răspuns:

Logic...

| Pufulete_4230 a răspuns:

Fata mea cauta altul! Ca e clar ca el a trecut mai departe

| Emma a răspuns:

Imi pare rau sa vad cat de imaturi pot fi baietii de azi
Si mie fostul mi a fac ceva asemanator.adica nu cu poza...doar status "regret s o spun dar nu cred ca va merge ne desparte totusi o distanta" si am vb cu el si mi a zis ca ar fi vr sa mi sp face to face dar nu a av cand! intreaba l si u cum stau lucrurile!
Mi ar place sa vb pe mess! just_love06 daca si u vrwinking
Xoxo

| ßέßέ a răspuns:

Mda. E unul din multi care prefera sa se desparta fara sa zica nimic, eventual astepta sa vezi tu poza si statusul ca sa nu mai fie el nevoit sa iti dea explicatii. Marlan... d'oh

| deutza a răspuns:

Normal daca are la av poza cu alta...sti ce nu inteleg?laughing de ce baietii prefera acele fete care nu arata asa de bine cum arata prietena lor si cauta alta.bine nu aspectul conteazahappy dar daca nu iai gresit cu nimic nu ar fi trebuit sa faca astaoh go on eu zic sal lasi.ai sa vezi ca o sa se roage de tine mai trz sa va impacatiwinking de asta fi sigura

| SeNyS a răspuns:

laughing, tu ce crezi din moment ce nu ati mai vb de 6 zile, poate omul s-a gandit ca daca tu nu ai mai dat nimic de 6 zile, n-a mai dat ncici el.si asa relatia voastra s-a dus, evident e cu cea de la avatar, dar totusi vb si tu cu el sa te lamureasca.in fine ar trebui sa fii indiferenta fata, e cel mai bine!

| Ciresikaaa a răspuns:

Pai poate vrea sa iti faca in ciuda sau asa ceva, daca problema persista ar trabui sa vorbiti si daca zice ca o are pritena eu i-as da tenisiihee hee

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E un iresponsabil si un las...nu a avut nici macar curajul sa iti spuna ca are pe alta...nu merita nici sa te mai uiti la el

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu cred ca daa
intreaba-l dc a facut ahsa ceva daca stia ca aveti o relatie serioasa si ce mai simte la dracul pentru tine? angryma enerveaza baietii de genu si eu am trecut prin asa ceva angry
si vezi si ce fel se comporta cat de des vorbiti la tel, mess si va intalnitiwinking
succes

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Parerea mea e ca baiatul e cam imatur, adica sincer acum nu se face asa ceva adica sa stai cu cineva si sa ai poze la av cu altcineva si mai ales status ala. am impresia ca nu prea stie ce e aia sa iubesti si pentru el e ceva normal sa zica in stanga si in dreapta te iubesc ca si cum ar zice ceau sau mai stiu eu ce. daca face asta crede-ma, nu merita osteneala, nu iti mai bate capul cu el, sunt siguta ca multi baieti ar dori sa fie cu tine si " sa le perimti sa aiba poza cu tine asa ca dc sa te superi pentru unul care nu stie sa te aprecieze? eu zic sa il lasi sa ramana la "uratica aia" si sa ii arati ca mai frumosi ca el sunt. sper ca am fost de folosbig grin

| pwp a răspuns:

Pai eu zic sa il intrebi direct pe el, sa nu mai traiesti cu indoiala ca esti inlocuita!
pa-pa!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu te inseala... uneori baieti mai vor si libertate adica uneori vor sa se simta mai relaxati nu sa le stai toata ziua pe cap... uneori mai vor sa faca si altceva
si scuze cati zic ca ei fost p*****a ca nu l-ai loat la intrebari tongue